+38 (044) 257-04-66 +38 (067) 538-97-95

Про компанiю

Про компанію

 
IAI

Інтер Агро Імідж

На сьогоднішній день Компанія «Інтер Агро Імідж» має 15 років досвіду роботи в сфері організації практичних стажувань за кордоном для студентів та випускників в сільському господарстві і суміжних галузях. Протягом цього періоду ми отримали надійну репутацію серед клієнтів, побудували міцну довіру та стабільні трудові відносини з партнерами в Данії, Норвегії, Німеччини, Польщі, США, Канаді та Швейцарії.

Наша ціль - надати українським студентам можливість отримати практичний досвід за кордоном, розвинути власні здібності, а також ознайомитися з культурою інших країн.

IAI

Наша команда

Про компанію

Гурковський Олег Юрійович

Гурковський Олег Юрійович

директор

oleg.iai@outlook.com

Відгуки про нас

Про компанію

Богдан Мищенко

Богдан Мищенко,

Залишити відгук
Дроздова Анна

Дроздова Анна,

Залишити відгук
Наталія Бабік

Наталія Бабік ,

Залишити відгук
Богдан

Був двічі в Німеччині і всім раджу їхати, незабутні враження, море емоцій, робота тяжка, але вона того коштує!!

Богдан, Київ

Залишити відгук
Лера

За літню практику з'явилось неймовірно багато друзів та знайомих) Часто збираємось та згадуємо всі ті круті моменти, що були на кемпі))) Рідні та друзі дивуються, що я розказую про збирання з усмішкою і хочу ще!

Лера, Київ

Залишити відгук
Вікторія

Якщо ви ще вагаєтеся, то просто поїдьте і ніколи в житті не пошкодуєте. Ніхто не говорив що буде легко чи солодко, але всі пережиті емоції того варті, всі сили повертаються великим життєвим досвідом.

Вікторія, Вінниця

Залишити відгук
Олег

Практика за кордоном - це можливість отримати безцінний міжнародний досвід та розширити власний кругозір. Я покращив розмовний рівень німецької мови. Познайомився з культурою людей та подорожував у вільний час.

Олег, Львів

Залишити відгук
Олена

Я двічі їздила на практичне стажування до Німеччини, і з впевненістю можу сказати що ці місяці перебування за кордоном - одні з найпродуктивніших та найемоційніших за останні роки мого життя.

Олена, Київ

Залишити відгук
Катерина

Величезне дякую команді Інтер Агро Імідж, за можливості, які вони надають студентам. Цього року я була на стажуванні, у галузі квітникарства - Saterplant. Практика була дуже продуктивною та цікавою.

Катерина, Київ

Залишити відгук

Контакти

Про компанію

general.iai@outlook.com

Графік роботи:
Пн-Пт з 9:00 до 18:00

м. Київ
Героїв Оборони 10; офіс 6

Please, enter a valid value