+38 (044) 257-04-66 +38 (067) 538-97-95

About Company

About company

 
IAI

Inter Agro Image
Today, Inter Agro Image has 15 years of experience in organizing practical internships for students and graduates in agriculture and related industries. During this period, we have gained a reliable reputation among clients, built strong trust and stable labor relations with partners in Denmark, Norway, Germany, Poland, USA, Canada and Switzerland.

Our goal is to provide Ukrainian students with the opportunity to gain practical experience abroad, develop their own abilities, and also get acquainted with the culture of other countries.

IAI

Our team

About company

Gurkovsky Oleg Yurievich

Gurkovsky Oleg Yurievich

director

oleg.iai@outlook.com
Novakovets Yana Igorevna

Novakovets Yana Igorevna

manager

jana.iai@outlook.com

Reviews about us

About company

Богдан Мищенко

Богдан Мищенко,

Write a review
Дроздова Анна

Дроздова Анна,

Write a review
Наталія Бабік

Наталія Бабік ,

Write a review
Богдан

Був двічі в Німеччині і всім раджу їхати, незабутні враження, море емоцій, робота тяжка, але вона того коштує!!

Богдан, Київ

Write a review
Лера

За літню практику з'явилось неймовірно багато друзів та знайомих) Часто збираємось та згадуємо всі ті круті моменти, що були на кемпі))) Рідні та друзі дивуються, що я розказую про збирання з усмішкою і хочу ще!

Лера, Київ

Write a review
Вікторія

Якщо ви ще вагаєтеся, то просто поїдьте і ніколи в житті не пошкодуєте. Ніхто не говорив що буде легко чи солодко, але всі пережиті емоції того варті, всі сили повертаються великим життєвим досвідом.

Вікторія, Вінниця

Write a review
Олег

Практика за кордоном - це можливість отримати безцінний міжнародний досвід та розширити власний кругозір. Я покращив розмовний рівень німецької мови. Познайомився з культурою людей та подорожував у вільний час.

Олег, Львів

Write a review
Олена

Я двічі їздила на практичне стажування до Німеччини, і з впевненістю можу сказати що ці місяці перебування за кордоном - одні з найпродуктивніших та найемоційніших за останні роки мого життя.

Олена, Київ

Write a review
Катерина

Величезне дякую команді Інтер Агро Імідж, за можливості, які вони надають студентам. Цього року я була на стажуванні, у галузі квітникарства - Saterplant. Практика була дуже продуктивною та цікавою.

Катерина, Київ

Write a review

Contacts

About company

general.iai@outlook.com

Work Hours:
Mon-Fri from 9:00 to 18:00

Kiev, Heroiv Oborony Street, 10

Please, enter a valid value