+38 (044) 257-04-66 +38 (067) 538-97-95

О компании

О компании

 
IAI

Интер Агро Имидж
На сегодняшний день Компания «Интер Агро Имидж» имеет 15 лет опыта работы в сфере организации практических стажировок для студентов и выпускников в сельском хозяйстве и смежных отраслях. В течение этого периода мы получили надежную репутацию среди клиентов, построили прочное доверие и стабильные трудовые отношения с партнерами в Дании, Норвегии, Германии, Польше, США, Канаде и Швейцарии.

Наша цель - предоставить украинским студентам возможность получить практический опыт за рубежом, развить собственные способности, а также познакомиться с культурой других стран.

IAI

Наша команда

О компании

Гурковский Олег Юрьевич

Гурковский Олег Юрьевич

директор

oleg.iai@outlook.com
Новаковец Яна Игоревна

Новаковец Яна Игоревна

менеджер

jana.iai@outlook.com

Отзывы о нас

О компании

Богдан Мищенко

Богдан Мищенко,

Оставить отзыв
Дроздова Анна

Дроздова Анна,

Оставить отзыв
Наталія Бабік

Наталія Бабік ,

Оставить отзыв
Богдан

Був двічі в Німеччині і всім раджу їхати, незабутні враження, море емоцій, робота тяжка, але вона того коштує!!

Богдан, Київ

Оставить отзыв
Лера

За літню практику з'явилось неймовірно багато друзів та знайомих) Часто збираємось та згадуємо всі ті круті моменти, що були на кемпі))) Рідні та друзі дивуються, що я розказую про збирання з усмішкою і хочу ще!

Лера, Київ

Оставить отзыв
Вікторія

Якщо ви ще вагаєтеся, то просто поїдьте і ніколи в житті не пошкодуєте. Ніхто не говорив що буде легко чи солодко, але всі пережиті емоції того варті, всі сили повертаються великим життєвим досвідом.

Вікторія, Вінниця

Оставить отзыв
Олег

Практика за кордоном - це можливість отримати безцінний міжнародний досвід та розширити власний кругозір. Я покращив розмовний рівень німецької мови. Познайомився з культурою людей та подорожував у вільний час.

Олег, Львів

Оставить отзыв
Олена

Я двічі їздила на практичне стажування до Німеччини, і з впевненістю можу сказати що ці місяці перебування за кордоном - одні з найпродуктивніших та найемоційніших за останні роки мого життя.

Олена, Київ

Оставить отзыв
Катерина

Величезне дякую команді Інтер Агро Імідж, за можливості, які вони надають студентам. Цього року я була на стажуванні, у галузі квітникарства - Saterplant. Практика була дуже продуктивною та цікавою.

Катерина, Київ

Оставить отзыв

Контакты

О компании

general.iai@outlook.com

График работы:
Пн-Пт з 9:00 до 18:00

г. Киев
Героев Обороны 10; офис 6

Please, enter a valid value